آنی بس است...

.

هرگز آرزویی نکرده ام که دور

 

و راهی نجسته ام که  _ نزدیک ...

و قامت راست ، بر زنجیرهء بودن خویش

دست فشرده ام

 

بی انتظاری

 

بی طلبی

 

بی سو، ظنی

 

که جز اعتمادم در سفره نیست.

 

آنی ،

 

مرا از اینهمه رخداد ،

 

کافی است.

 

آنی بس است مرا

 

که یک عمر ،

 

بیدریغ

 

ستایش کنم تو را.

 

ای آسمان سبز ،

 

ای ترانهء روشن آزادی...

 

آنی بس است مرا  !

 

 

/ 19 نظر / 22 بازدید
نمایش نظرات قبلی
صبا

فرداد! داشتم فک میکردم کی بود این ولنتاین... چه پرت شدم از اون روزام به یه دنیای خشک و بی هیچ! چه داره یادم میره همه چی کم کم... نه که گم بشم همین دورو برا؟!هان؟ همینطوری اسیر روزمرگی شم روزای هفته رو هم گم میکنم!

مریم م

سلام .. بسیار زیباست و خیلی چسبید بعد از مدت ها! "بی انتظاری بی طلبی بی سو، ظنی که جز اعتمادم در سفره نیست" به راستی باشکوه است!

محمود

قفل سكوت ... نمي شكند مگر به حضور تو؛ خوب مي شناسي دردم را... روزهاي خاكستري. دلزدگي. خستگي. وقتي نمي شود نوشت؛ براي هر كلمه كه درياييست. همين بس است.

محمود

دلم برات تنگ شده مهربانم[ناراحت]

مریم م

مرسی ار اینهمه اعتماد به نفسی که بهم می دددددددی .. [لبخند]

محمود

سلام به روزم دوست عزیزگلگلگل

صبا

داره بهار میشه فرداد به خدا راست میگم نه که درختی چیزی شکوفه داده باشه تا من باورم شه ، نه دلمو دارم میگم یه چیزایی داره اتفاق میافته انگار توی آینه ی غبار گرفته هم حتی میتونم ببینم خودمو این روزا شدم لبریز واژه و حرف و حدیث و این میتونه معنی خوبی باشه نه؟

محمود

مهربانم، اي خوب! ياد قلبت باشد؛ يک نفر هست که اين جا بين آدم هايي، که همه سرد و غريبند با تو تک و تنها، به تو مي انديشد و کمي، دلش از دوري تو دلگير است.... مهربانم، اي خوب! ياد قلبت باشد؛ يک نفر هست که چشمش ، به رهت دوخته بر در مانده و شب و روز دعايش اينست؛ زير اين سقف بلند، هر کجايي هستي، به سلامت باشي و دلت همواره، محو شادي و تبسم باشد... مهربانم، اي خوب! ياد قلبت باشد؛ يک نفر هست که دنيايش را، همه هستي و رؤيايش را، به شکوفايي احساس تو، پيوند زده و دلش مي خواهد، لحظه ها را با تو، به خدا بسپارد.... مهربانم، اي يار، ياد قلبت باشد؛ يک نفر هست که با تو، به خداوند جهان نزديک است و به يادت، هر صبح، گونه سبز اقاقي ها را از ته قلب و دلش مي بوسد...

واقعا جالب بود شما روح و قلب بزرگی دارین موفق باشین و پیروز [نیشخند][قلب][لبخند]